امروز دوشنبه 1 مرداد 1403 ساعت 11 : 43 دقیقه

با پیشرفت تکنولوژی ، دستگاه ها و تجهیزاتی ساخته شدند که با هدف راحتی و آسایش افراد است و هر یک از این وسیله ها توانسته موجب ایجاد آرامش در زندگی ما شود. در گذشته زمانی که کسی درب را به صدا در می آورد ، مجبور بودیم به سرعت خود را به درب برسانیم و درب را باز کنیم که هم بسیار دشوار بود هم امنیت پایینی داشت، به طوری که مجبور بودیم درب را برای هر شخص ناآشنا نیز باز کنیم. با پیشرفت در ساخت لوازم و تجهیزات جدید، انواع آیفون ها طراحی شدند که به وسیله ی آن ها می توانستیم صدای فرد مقابل را شنویم و او هم صدای ما بشنود و به این صورت ارتبط صوتی میسر بود و از طرفی دیگر مجبور به رفتن به سمت درب نبودیم و از داخل ساختمان با فشرد یک دکمه می توانستیم درب را باز کنیم. این آیفون ها توانستند زندگی راحت تری را ایجاد کنند. با پیشرفت در تولید آیفون ها و بهره از فناوری روز دنیا ، انواع آیفون تصویری روی کار آمد که علاوه بر امکانات آیفون صوتی ، امکان مشاهده فرد مقابل درب برایمان ایجاد شد. قیمت آیفون تصویری بسیار مناسب بوده و فروش آیفون تصویری توسط مراکز زیادی انجام می گیرد.

آیفون تصویری

آیفون تصویری چیست؟

آیفون تصویری وسیله ای برای باز کردن درب ورودی ساختمان از داخل واحد است. آیفون تصویری موجب ارتباط صوتی دو طرفه میان فرد مراجعه کننده و صاحب خانه می شود و همچنین ارتباط یکطرفه ی تصویری برای صاحب خانه دارد. بنابراین زمانی که فردی به خانه یا محل کار شما مراجعه می کند ، شما می توانید او را ببینید و مکالمه داشته باشید. این نوع آیفون ها توانستند ایمنی را به همراه آورند به صورتی که شما در ابتدا تصویر فرد مراجعه کننده را خواهید دید و او را شناخته و در صورت نیاز درب را باز خواهید کرد. امروزه تقریبا در تمامی ساختمان ها از آیفون تصویری استفاده می شود. آیفون تصویری ها در انواع مختلف و با قابلیت های متفاوت ساخته می شوند. برای خرید آیفون تصویری بسیار مهم است که برندی معتبر را در نظر بگیرید.

اجزای آیفون تصویری

آیفون تصویری های امروزی متشکل از اجزایی هستند که هر شامل پل زنگ، پنل گوشی و مانیتور می باشد. پنل مانیتور بخش از  آیفون تصویری است که در داخل خانه نصب می شود و پنل زنگ نیز در بیرون از خانه نصب می گردد. پنل های گوشی دارای تنوع زیادی هستند و در مدل های جدید پنل ها به صورت لمسی هستند که قیمت آیفون تصویری با پنل لمسی در مقایسه با پنل های دکمه ای بالا می باشد.

خرید آیفون تصویری

آیفون تصویری ها دارای تنوع بالایی هستند و هر یک دارای قابلیت هایی هستند. برای خرید آیفون تصویری بسیار مهم است که قابلیت های آن را به صورت مناسب انتخاب کنید و آیفون تصویری را خریداری کنید که مناسب با استفاده ای که از آن دارید ، باشد زیرا امروزه انواع امکان به روز و پیشرفته ای در آیفون تصویری ها در نظر گرفته شده که برای استفاده ی هر چه بهتر از این وسیله می باشد. مراکز فروش آیفون تصویری تنوع بالایی از آیفون ها را برای مشتریانشان در نظر می گیرند که از نظر قیمت  آیفون تصویری، برند، کیفیت، امکانات و... مختلف می باشند. به منظور خرید آیفون تصویری لازم است ابتدا انواع  آیفون تصویری را مورد بررسی قرار داده و سپس اقدام به تهیه ی آیفون تصویری مورد نظر خود نمایید.  

آیفون تصویری

فروش آیفون تصویری با قیمت مناسب

فروش آیفون تصویری در فروشگاه ها در تنوع بالایی انجام می گیرد و افراد برای خرید آیفون تصویری، باید با دقت بالا تصمیم گیری کنند. آیفون تصویری در دو نوع آنالوگ و دیجیتال عرضه می شود و افراد باید در زمان خرید آیفون تصویری امکانات آن را مورد بررسی قرار دهند و با توجه به بودجه ای که دارند اقدام به خرید آیفون تصویری نمایند.

امکانات آیفون تصویری

 برخی از مهم ترین امکانات آیفون تصویری عبارتند از :

  • داشتن حافظی داخلی

یکی از قابلیت هایی که آیفون تصویری دارد، امکان ذخیره سازی فیلم و تصویر است و در صورتی نگهدارای حافظه ی داخلی باشد می تواند تصاویر را ذخیره سازی کند.

  • قابلیت ارتباط داخلی در آیفون تصویری

با استفاده از آیفون تصویری با قابلیت ارتباط داخلی می توان بین واحد ها ارتباط برقرار کرد. این قابلیت برای آپارتمان ها با تعداد واحد بالا بسیار کاربردی خواهد بود. ارتباط بین واحد ها به صورت صوتی برقرار می شود. همچنین خرید آیفون تصویری در این نوع برای ادارات و شرکت های چند واحدی بسیار مناسب است.

  • دایورت زنگ به گوشی یا تلفن ثابت

در صورتی که بیرون از منزل باشید، می توانید زنگ آیفون تصویری را به تلفنتان انتقال داده و اقدام به باز کردن درب نمایید.

  • قابلیت انتقال زنگ به واحد های دیگر

در این نوع از آیفون تصویری ، قابلیت انتقال زنگ به واحد های دیگر را در زمان حضور نداشتن ، خواهید داشت که می تواند بسیار کاربردی باشد.

  • قابلیت باز و بسته کردن درب پارکینگ

برخی از انواع آیفون تصویری قابلیت این را دارند که با فشردن یک دکمه و بدون استفاده از ریموت ، درب پارکینگ را باز و بسته نمایند. فروش آیفون تصویری در این نوع در کشورمان بسیار پر رونق است.

آیفون تصویری

  • آیفون تصویری وایرلس

این نوع از آیفون تصویری این قابلیت را دارند که در واحد آن را جابجا کنید و به همراه خود ببرید تا در زمان نیاز از آن استفاده کنید.

  • آیفون تصویری هندزفری

برخی از انواع آیفون تصویری بدون گوشی هستند و از طریق میکروفون و بلندگو می توان ارتباط را برقرار کرد. بنابراین برای باز کردن درب و گفتگو نیازی به برداشتن گوشی نبوده و معمولا این نوع آیفون تصویری دارای پنل لمسی برای آسانی است.

  • آیفون تصویری کدینگ

برای مجتمع ها و آپارتمان های بزرگ از سیستم کدینگ در آیفون تصویری استفاده می شود. بنابراین مراجعه کننده ابتدا شماره ی واحد شخص مورد نظر را می فشارد و سپس شستی زنگ را زده و می تواند با آن واحد ارتباط برقرارکند.

به منظور خرید آیفون تصویری در صورتی که می خواهید با بهترین قیمت آیفون تصویری را تهیه نمایید باید حتما به معتبرترین مراکز فروش آیفون تصویری مراجعه نمایید.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123