امروز دوشنبه 3 ارديبهشت 1403 ساعت 13 : 6 دقیقه

ورود نایلون ها به صنعت بسته بندی یک انقلاب بود و آنها یکی از بهترین بسته بندی ها در این صنعت هستند که در تنوع بالایی به تولید می رسند از انواع نایلون های بسته بندی می توان به نایلون حبابدار، فیلم استرچ و نایلون شیرینگ اشاره کرد که از پرمصرف ‌ترین نایلون های بسته بندی می باشند. در این مقاله می خواهیم به نایلون شیرینگ اشاره کنیم و درباره مزایای آن صحبت کنیم. نایلون شیرینگ به عنوان یکی از پرمصرف‌ ترین نایلون های بسته بندی در سالهای اخیر یکی از پرفروش ترین متریال بسته بندی بوده و با توجه به مزایای زیاد این نایلون ، از آن برای بسته بندی و پوشش دهی انواع محصولات می توان استفاده کرد. به منظور خرید نایلون شیرینگ از مراکز فروش نایلون شیرینگ باید با توجه به اندازه و وزن محصولات تصمیم گیری نمایید.

نایلون شیرینگ

مزایای نایلون شیرینگ

  • دوام بالا

نایلون شیرینگ از مواد اولیه پلی اتیلن ساخته شده که دارای دوام خیلی بالایی بوده و این نایلون می تواند مقاومت بسیار بالایی را تحمل نماید. نایلون شیرینگ در مقابل حرارت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و به همین جهت یکی از باکیفیت ترین نایلون ها در صنعت بسته بندی به شمار می رود.

  • قیمت نایلون شیرینگ ارزان

 داشتن بسته بندی ارزان برای محصولات یکی از دغدغه‌ های تولید کنندگان است. در واقع هزینه های نهایی با احتساب بسته بندی در صورتی که صرفه اقتصادی نداشته باشد بسیار بالا خواهد بود و از این رو تولیدکنندگان به استفاده از نایلون های بسته بندی روی آورده اند زیرا علاوه بر کارایی لازم برای پوشش دهی محصولات، قیمت نایلون شیرینگ بسیار مناسب است.

  • قابلیت چاپ پذیری

 یکی از مزیت‌ های خرید نایلون شیرینگ از مجموعه های فروش نایلون شیرینگ قابلیت چاپ پذیری بر روی آن است بنابراین شرکت های تولید کننده می توانند نام، برند ،لوگو، شماره های تماس و غیره را بر روی نایلون شیرینگ و بسته های ایجاد شده چاپ نمایند و تبلیغاتی بسیار عالی را با حداقل هزینه داشته باشند، این تبلیغات می تواند در جهت بهبود و رونق دهی به کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد.عایق رطوبت و آلودگی یکی از بهترین مزایای نایلون های شیرینگ است که موجب شده از آن در صنایع مختلف از قبیل صنایع غذایی و دارویی استفاده شود. نایلون شیرینگ در زمان بسته بندی پوششی را ایجاد کرده که این پوشش در مقابل نفوذ رطوبت و آلودگی بسیار مقاوم می باشد بنابر این می تواند از محصولات در مقابل عوامل خارجی محافظت کند.

  • کم حجم و سبک

بسته های ایجاد شده توسط نایلون شیرینگ در کمترین حجم و وزن خود خواهند بود و بنابراین بسته بندی ها به راحتی حمل و نقل شده و به مراتب هزینه های بسته بندی کاهش پیدا خواهد کرد.

نایلون شیرینگ

استفاده از نایلون شیرینگ با دستگاه شیرینگ پک

 دستگاه شیرینگ پک، دستگاهی است که از آن برای بسته بندی محصولات با استفاده از نایلون شیرینگ به کار می رود. این دستگاه پس از پیچاندن رول نایلون شیرینک به روی کالاها با ایجاد حرارتی مناسب موجب جمع شوندگی نایلون شده و در نهایت بسته های ایجاد شده آماده خواهد شد. نایلون شیرینگ یکی از متریال های بسته بندی است که برای پوشش دهی به محصولات به کار می‌ رود ، در واقع پوشش ایجاد شده به وسیله ی نایلون یکی از بهترین بسته بندی ها خواهد بود که دارای مزایای زیادی می باشد.حتماً تا به حال بسته بندی آب معدنی و نوشابه ها را مشاهده کرده اید در بسته بندی این نوشیدنی ها از نایلون شیرینگ استفاده شده است. در واقع نایلون شیرینگ می ‌تواند برای بسته های تکی و یا چند عددی به کار رود.

 بسته بندی با نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ از بهترین متریال های بسته بندی می باشد که با ایجاد عایقی به دور کالا ها در مقابل رطوبت و آلودگی از آنها محافظت خواهد کرد و این کالاها از خرابی و آسیب به دور خواهند بود. به همین دلیل است که در صنعت مواد غذایی و دارویی نیز از نایلون شیرینگ استفاده می‌شود و این نایلون کاملاً بهداشتی بوده و در بخش بسته بندی مواد غذایی به دلیل ایجاد بسته های وکیوم طول عمر مواد غذایی را نیز افزایش خواهد داد. بسته بندی با نایلون شیرینگ به طور کلی در دو نوع دستی و اتوماتیک انجام می گیرد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

  1. بسته بندی با نایلون شیرینگ به روش دستی

 این نوع روش بسته بندی به صورت دستی بوده و با استفاده از نیروی انسانی انجام می گیرد. در این روش از سشوار صنعتی برای حرارت دهی و ایجاد بسته بندی استفاده می شود. این نوع بسته بندی برای محصولات در تعداد کم کاربردی می باشد و می توان بسیار ساده بسته ها را انجام داد.

  1. بسته بندی به روش اتوماتیک

 در بسته بندی به روش اتوماتیک از دستگاه شیرینگ پک استفاده می شود تا بتوان تعداد زیادی از محصولات را در زمان کوتاه بسته بندی کرد. ایت روش برای بسته بندی تعداد زیادی از محصولات کاربرد خواهد داشت در این روش از دستگاه برای بسته بندی استفاده شده و نیازی به نیروی انسانی نمی باشد. دستگاه های شیرینگ پک در حجم های تولیدی مختلف می باشند بنابر این شما با توجه به میزان تولید می توانید این دستگاه ها را تهیه کنید.

خرید نایلون شیرینگ

خرید نایلون شیرینگ را می توانید در انواع مورد نظر خود از مراکز فروش نایلون شیرینگ انجام دهید. این نایلون ها در ابعاد و اندازه های مختلفی بوده و ضخامت های متفاوتی نیز برای آنها در نظر گرفته شده است بنابراین خرید نایلون شیرینگ را مناسب با محصولات انجام دهید. مراکز فروش نایلون شیرینگ به صورت گسترده در زمینه عرضه نایلون های بسته بندی فعالیت دارند می توانند تنوع بالایی از این نایلون را ارائه کنند.

نایلون شیرینگ

آیا میتوان بر روی نایلون شیرینگ چاپ انجام داد؟

برای چاپ بر روی نایلون شیرینگ شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید زیرا این نایلون قابلیت چاپ پذیری داشته و در تعداد رنگ های مختلف می توانید چاپ را بر روی این نایلون انجام دهید بنابراین شما می‌توانید لوگو ، نام محصول و سایر اطلاعات لازم را بر روی محصولات چاپ نمایید. به این روش می ‌توان تبلیغات بسیار خوبی را در جهت معرفی محصولات و برند خود به مشتریان داشت.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123