امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 ساعت 22 : 50 دقیقه
1مجموع 1 خبر

    بهترین مرکز فروش اقساطی خودرو

    در خرید اقساطی خودرو یادتان باشد که پیش از عقد قرارداد مجوز لیزینگ را بررسی کنید و از اعتبار آن مجموعه اطمینان حاصل نمایید. همچنین بررسی سابقه ی آن مرکز بسیار مهم است زیرا امروزه کلاهبردارن زیادی وجود دارند که فروش اقساطی خودرو را با دریافت سود های بسیار زیاد انجام می دهند >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

سوئیچ خودرو یکی از مهم ترین وسیله ها در هر خودرویی است که می توان روشن و خاموش کردن خودرو را به وسیله ی آن انجام داد. سوئیچ خودرو و ریموت خودرو برای استفاده از خودرو لازم هستند و در صورتی که با گم شدن یا خرابی سوئیچ خودرو یا ریموت خودرو مواجه شوید باید فورا جهت تهیه و ساخت سوئیچ خودرو و ریموت اقدام نمایید.

تعریف سوئیچ خودرو

سوئیچ خودرو از وسیله های ضروری برای هر خودرویی است که به وسیله ی آن می توان خودرو را روشن یا خاموش نمود. محل قرارگیری سوئیچ خودرو در کنار غربیلک خودرو بوده و در سمت راست آن قرار دارد. سوئیچ خودرو در حالت های مختلفی قرار می گیرد که در حالت اول قفل است که اگر سوئیچ خودرو در این حالت قرار گیرد، موتور خاموش می شود و فرمان نیز قفل خواهد شد و در این حالت می توان سوئیچ خودرو را خارج کرد.

سوئیچ خودرو

حالت دوم سوئیچ خودرو که ای سی سی نام دارد برای استفاده از تجهیزات برقی است ، در واقع اگر بخواهید تنها از تجهیزات برقی استفاده نمایید می توانید سوئیچ خودرو را در این حالت قرار دهید و در حالت دوم نیز موتور خاموش است. در حالت سوم که on نام دارد، در این حالت علاوه بر سیستم های برقی، مدار جرقه زنی و هشدار ها نیز روشن می شوند. در واقع در حالت سوم نیز موتور خاموش بوده و مدارای الکتریکی روشن می شوند. در حالت چهارم که استارت نام دارد، موتور روشن خواهد شد و حرکت میلنگ شروع می شود. در این حالت که آخرین مرحله است خودرو به طور کامل روشن می شود و با برداشت دست از روی سوئیچ خودرو، به محل مرحله سوم یا on باز می گردد. ریموت خودرو و سوئیچ خودرو از لوازم بسیار ضروری هستند که برای استفاده از خودرو ها باید آن را در اختیار داشت.  

تعریف ریموت خودرو

ریموت خودرو از لوازم مورد نیاز برای خودرو ها است که برای باز و بسته کردن درب های خودرو از آن استفاده می شود. بعضی از انواع ریموت خودرو های لوکس ، دکمه ی انجین استارت دارند و بدون سوار شدن به خودرو می توان به وسیله ی آن خودرو را روشن کرد. ریموت خودرو برای استفاده از خودرو ضروری بوده  و در مواقعی که ریموت دچار خرابی شود نیاز است که اقدام به تعمیر و یا ساخت ریموت خودرو نمایید.

ساخت سوئیچ خودرو

ممکن است برای هر فردی پیش آید که در زمان استفاده از سوئیچ خودرو با آسیب آن روبرو شود و یا سوئیچ خودرو را گم کند. در واقع گم کردن سوئیچ خودرو می تواند موجب به خطر افتادن امنیت خودرو شود و به همین دلیل است که حتما توصیه می شود به سرعت برای ساخت سوئیچ خودرو اقدام شود. به جهت این که معمولا صاحبین خودرو به صورت روزانه از خودرو استفاده می کنند و هر لحظه ممکن است به خودروی خود نیاز پیدا کنند، باید سوئیچ خودرو همواره در دسترس باشد. در صورتی که سوئیچ خودرو با مشکلی روبرو شده باشد با تماس با کلیدسازی های متخصص می توانید اقدام به ساخت سوئیچ خودرو نمایید. ساخت سوئیچ خودرو توسط کلیدسازان و نمایندگی ها امکان پذیر است و باید حتما مرکز معتبری را برای ساخت ریموت و سوئیچ خودرو بیابید.

سوئیچ خودرو

ساخت ریموت خودرو

ریموت خودرو همان طور که گفته شد برای باز و بسته کردن درب خودرو به کار می رود و در صورت خراب شدن ریموت خودرو ، نمی توان از خودرو استفاده نمود. بنابارین در صورتی که ریموت خودرو دچار خرابی شد یا مفقود گردید  باید هر چه سریعتر اقدام به ساخت ریموت خودر و نمایید زیرا امنیت خودرو به خطر خواهد افتاد و در صورتی که ریموت به دست افراد دیگر افتاد ممکن است سرقت اتفاق افتد. بدون نگرانی و به صورت فوری اقدام به ساخت ریموت خودرو نمایید، دقت داشته باشید که زمانی که برای ساخت سویچ خودرو و ریموت خودرو مراجعه می کنید، ریموت خودروی جدیدی ساخته خواهد شد و ریموت قبلی غیر فعال می شود و در نتیجه فردی که ریموت را پیدا کند نمی تواند با آن درب خودرو را باز کند.

موارد مهم پس از گم کردن سوئیچ خودرو

در صورتی که سوئیچ خودرو را گم کرده اید نیاز است به نکاتی دقت داشته باشید و به کار هایی اقدام نمایید که در ادامه به توضیح این مطلب می پردازیم.  

پس از گم کردن سوئیچ خودرو ابتدا نواحی اطراف خودرو را به دقت بررسی کنید و مکان هایی که ممکن است سوئیچ خودرو در آن جا افتاده باشد را مشاهده کنید زیرا ممکن است سوئیچ خودرو را جای گذاشتید و یادتان رفته است پس جستجوی کافی را انجام دهید. پس از مطمئن شدن از گم شدن سوئیچ خودرو، در صورتی که سوئیچ یدک ندارید باید اطلاعات خودروی خود را داشته باشید تا به کلیدساز برای ساخت سوئیچ خودرو ارائه دهید. همچنین اطلاعات شاسایی خودرو، مدل و سال ساخت خودرو از اطلاعاتی است که باید به کلیدساز ارائه دهید تا بتواند ساخت سوئیچ خودرو را انجام دهد. در مرحله ی بعدی باید به دنبال کلیدساز یا نمایندگی برای ساخت سوئیچ خودرو باشید. در صورتی که خودروی شما خودروی جدیدی نباشد ، کلیدساز هم می تواند آن را بسازد اما در صورتی که خودروی جدیدی دارید به دلیل پیچیده بودن طراحی این سوئیچ ها ممکن است کلیدساز نتواند آن را بسازد و باید به نمایندگی مراجعه کنید. انتخاب مرکز معتبر برای ساخت سوئیچ خودرو و یا ساخت ریموت خودرو بسیار مهم است تا بتوانید سوئیچ با کیفیت را داشته باشید.

سوئیچ خودرو

مواقعی که نیاز به ساخت سوئیچ خودرو دارید؟

  • خراب شدن سوئیچ خودرو
  • آسیب دیدن یا شکستگی سوئیچ خودرو
  • گیر کردن سوئیچ خودرو در داخل استارتر و روشن نشدن خودرو

در چنین مواردی باید به ساخت سوئیچ خودرو اقدام نمایید. در واقع به دلیل اهمیت سوئیچ خودرو و ریموت خودرو ، توجه به نگهداری آن بسیار مهم بوده بنابارنی در جهت حفظ آن تلاش نمایید اما در صورتی که با این موارد روبرو شدید اصلا نگران نباشید زیرا می تاونید به صورت فوری اقدام به تهیه و ساخت ریموت خودرو و سوئیچ خودرو نمایید و مراکز زیادی هستند که د ر این زمینه بتوانند به شما کمک کنند.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123