امروز شنبه 5 اسفند 1402 ساعت 12 : 8 دقیقه

پوستر دیواری یکی از انواع دیوار پوش هایی است که در سال های اخیر توانسته بسیار مورد توجه در بخش دکوراسیون داخلی قرار گیرد و افراد زیادی برای جذابیت و ایجاد تغییرات در محیط از طرح های متنوع آن بهره ببرند. پوستر دیواری ها دیوار پوش های جذابی هستند که در طرح های مختلف به تولید می رسند. این دیوار پوش ها مطابق با سلایق مختلف تولید شده اند و می توانید طرح مورد نظر خود را به راحتی از میان هزاران طرح پوستر دیواری بیابید. پوستر دیواری ها شباهت زیادی به کاغذ دیواری دارند و از جهاتی می توان آن را متفاوت نیز دانست. پوستر دیواری برخلاف کاغذ دیواری یک دارای طرح تکرار شونده است ، یک تصویر واحد دارد معمولا بر روی یک دیوار در هر اتاق نصب می شود. فروش پوستر دیواری در برند های داخلی و خارجی انجام گرفته و افراد برای خرید پوستر دیواری بهتر است به سراغ برند های معتبر بروند ، گرچه قیمت پوستر دیواری در برند ها معتبر مقداری بالاتر از برند های ناشناخته است اما کیفیت این دیوار پوش ها بسیار بالا بوده و طول عمر بالایی دارند بنابراین خرید پوستر دیواری در برند های معتبر مقرون به صرفه خواهد بود.

پوستر دیواری

انواع پوستر دیواری

پوستر دیواری ها در انواع مختلف طراحی و تولید می شوند که قیمت پوستر دیواری در انواع مدل ها می تواند مختلف باشد. این دیوار پوش ها با توجه به مواد اولیه ی مورد استفاده در آن ها ، دارای کیفیت های مختلفی می باشند. پوستر دیواری را می توانید در طرح های مختلف از قبیل ساحل، آسمان، جنگل، چهره، تاریخی، خط و... تهیه کنید. با توجه به تاثیر گذاری زیاد پوستر دیواری ، انتخاب طرح آن بسیار مهم است و باید دقت زیادی در خرید پوستر دیواری داشته باشید. شاید اگر برای خرید پوستر دیواری به مراکز فروش پوستر دیواری مراجعه کرده باشید انواع طرح ها را مشاهده کنید که گاها انتخاب را دشوار می سازد اما برای انتخاب درست پوستر دیواری می توانید به سبک دکوراسیون توجه داشته باشید به طور مثال اگر دکوراسیون داخلی در سبک کلاسیک است می توانید از انواع طرح های مجلل پوستر دیواری در رنگ های خنثی و طلایی و نقره ای بهره برده و یا اگر دکورسیونی مدرن را در اختیار دارید از انواع طرح های اشکال هندسی، چهره و اشکال پیچیده بهره ببرید. بنابراین هماهنگی کلی محیط از مهم ترین موارد در ایجاد یک دکوراسیون می باشد.

کاربرد پوستر دیواری

پوستر دیواری در هر فضایی قابل استفاده است و تنوع بالایی از پوستر دیواری ها وجود دارد که متناسب با محیط های مختلف باشد. از پوستر دیواری برای دیوار اصلی و بزرگ ترین دیوار استفاده می شود. در هر اتاق از یک پوستر دیواری استفاده می شود به طور مثال می توانید پوستر دیواری را بر روی دیوار پشت تلویزیون نصب کنید و یا یک دیوار بزرگی که بدون درب و پنجره باشد را در نظر بگیرید.

پوستر دیواری

مزایای پوستر دیواری

پوستر دیواری دارای مزایای زیادی است و این دیوار پو به جهت ویژگی های خوبی که دارد مورد توجه قرار گرفته است. فروش پوستر دیواری به صورت اینترنتی فرصتی را ایجاد کرده تا خریداران بتوانند خرید آسان تری داشته باشند. یکی از مزایای پوستر دیواری طول عمر بالای آن است. پوستر دیواری دارای دوام و ماندگاری بالایی است به طوری که در صورت استفاده ی مناسب می توانید از آن چندین سال بهره ببرید. بنابراین انتخاب این دیوار پوش بسیارهوشمندانه خواهد بود زیرا در کنار زیبایی ، طول عمر بالایی هم دارد. پوستر دیواری مقرون به صرفه است و قیمت پوستر دیواری بسیار مناسب در مقایسه با سایر دیوار پوش ها است و همین امر موجب شده فروش پوستر دیواری بسیار بالا باشد. قیمت ارزان این دیوار پوش در کنار کیفیت و مرغوبیت آن است بنابراین با هزینه ی بسیار مناسب یک دیوار پوش خوب و باکیفیتی را خواهید داشت. یکی از مزایای پوستر دیواری ، ثبات رنگی آن است به طوری که در گذر زمان رنگ آن ثابت خواهد ماند و زیبایی اولیه اش حفظ خواهد شد. پوستر دیواری های امروزی قابلیت شستشو دارند و این ویژگی موجب استفاده ی بسیار آسان تر از این دیوار پوش شده است و در زمان های آلودگی سطح آن به راحتی و با کمک یک اسفنج نمدار می توان آن را مجدد مثل روز اول زیبا ساخت. یکی از مزایای پوستر دیواری که آن را متمایز از سایر دیوار پوش ها ساخته است، نصب آسان است. نصب پوستر دیواری برخلاف رنگ ساختمان و سایر دیوار پوش ها درکوتاه ترین زمان اجرا می شود. تنوع طرح و رنگ و امکان چاپ طرح دلخواه در خرید پوستر دیواری از مزیت های بسیار مهم این دیوارپوش محبوب به شمار می رود.

خرید پوستر دیواری مرغوب

خرید پوستر دیواری در صورتی که در نوع مرغوب انجام گیرد می توانید انتظار ویژگی های خوبی از قبیل ثبات رنگی، مقاومت در برابر ضربه و خراش ، قابلیت شستشو و... را از آن داشته باشید اما در صورتی که از نوع بی کیفیت استفاده کنید ، این دیوار پوش طول عمر کمتری خواهد داشت. بنابراین برای خرید پوستر دیواری مرغوب باید به مراکز فروش پوستر دیواری معتبر مراجعه کنید تا بتوانید این دیوار پوش را باکیفیت بسیار بالا تهیه نموده و از آن بهترین استفاده را داشته باشید.

پوستر دیواری

انواع طرح های پوستر دیواری

پوستر دیواری در انواع طرح ها به تولید می رسد و افراد برای انتخاب طرح و رنگ این دیوار پوش دچار تردید می شوند زیرا می خواهند بهترین گزینه را انتخاب کنند. کاربری محیط و دکوراسیون از موارد مهمی است که با در نظر گرفتن این موارد در خرید پوستر دیواری می توان اتخاب آسان تری را داشت. انواع طرح پوستر دیواری شامل طرح های انتزاعی و مدرن و هندسی، گل و گیاهان، اسپرت و رومی، کودک و نوجوان ، شهری و تاریخی، طبعیت و حیوانات و... می باشد. قیمت پوستر دیواری در هر یک ی از طرح های پوستر دیواری می تواند متفاوت از دیگر باشد همچنین ابعاد پوستر دیواری یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت پوستر دیواری بوده و در زمان مراجعه به مراکز فروش پوستر دیواری باید دقت کنید که این دیوار پوش را متناسب با اندازه ی دیوار مورد نظر تهیه کنید.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123