امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 ساعت 21 : 58 دقیقه
1مجموع 1 خبر

    دستکش کار در رادین ایمن

    مرکز رادین ایمن یکی از مراکز ارائه دهنده ی انواع تجهیزات ایمنی مانند دستکش کار می باشد. مرکز رادین ایمن از مراکز توزیع انواع تجهیزات ایمنی مانند دستکش ایمنی می باشد که انواع دستکش ایمنی را برای انواع شغل ها ارائه می کند. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

از موارد مهم در انجام هر کاری ، اهمیت به ایمنی است و جمله ی معروف اول ایمنی بعد کار را باید بسیار مهم شمرد. در فعالیت های کاری و مشاغل مختلف امکان بروز حوادث غیر منظره وجود دارد و این حوادث در زمان وقوع خبر نمی کند و به همین دلیل همواره باید از تجهیزات ایمنی استفاده کرد تا بتوان از آسیب و مشکلات زیادی جلوگیری کرد. تجهیزات ایمنی شامل انواع لوازمی است که از بخش های مختلف بدن حفاظت می کند. این تجهیزات ایمنی شامل لباس کار، دستکش ایمنی ، کفش کار، عینک ایمنی، کلاه ایمنی ، گوشگیر و.... می باشد. انواع دستکش کار با توجه به مشاغل مختلف طراحی شده است و در زمان خرید دستکش کار باید با توجه به فعالیت مورد نظر خرید دستکش ایمنی را انجام دهید. قیمت دستکش کار با توجه به برند تولیدی و کیفیت آن در نظر گرفته می شود. بهره گیری از تجهیزات ایمنی می تواند از جان افراد و پرسنل کار محافظت نماید زیرا در هر شغلی خطراتی وجود دارد که بعضا جبران ناپذیر بوده و می تاوند موجب بروز مشکلات زیادی شود.

دستکش کار

دستکش کار چیست؟

دستکش ایمنی از ابزار هایی است که برای کار های پر خطر و انواع فعالیت ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش های ایمنی در انواع مختلف طراحی می شود و در ساخت این دستش ها از مواد مختلف استفاده می شود تا بتواند بهترین کارایی را برای شغل مربوطه داشته باشد. دستکش ها به قالب دست ها تولید شده و از جنس های مختلف ساخته می شود . دستکش کار می تاوند از دست ها در  برابر بش، ضربه، حرارت، مواد شیمیایی و... محافظت کند. دستکش کار دارای تنوع بسیار زیادی بوده و از این رو در هنگام مراجعه به مراکز فروش دستکش کار باید دقت بالایی برای انتخاب دستکش کار مناسب با شغل خود داشته باشید.

انواع دستکش ایمنی

دستکش ایمنی شامل دسته بندی های مختلفی می شود و جنس، مشاغل و کاربرد از دسته بندی های اصلی این دستکش ها می باشد. توجه به دسته بندی های دستکش کار برای خرید دستکش کار بسیار ضروری است. ممکن است برای دو شغل از دستکش کار یکسان استفاده شود و دلیل آن کاربرد یکسان دستکش و خطرات احتمالی مشابه می باشد. در هر صورت برای خرید دستکش ایمنی باید ابتدا با فردی آگاه مشورت کنید و با انواع دستکش کار آشنایی داشته باشید. قیمت دستکش کار با توجه به نوع دستکش و مواد مورد استفاده در آن مختلف می باشد. با توجه به وجود مشاغل مختلف ، دستکش ایمنی نیز تنوع بالایی دارد  در صورتی که از دستکش کار مناسب با فعالیت مورد نظر استفاده شود، این دستکش نمی تواند حفاظت خوبی را انجام دهد و در نهایت کارایی خاصی نخواهد داشت. دستکش ایمنی باید دارای کیفیت بالایی بشد تا بادوام و مقاوم باشد و به راحتی دچار پارگی و آسیب نگردد. در این مقاله با دستکش ایمنی آشنا شدیم و اهمیت آن را دانستیم ، در ادامه ی این مقاله می خواهیم به انواع رایج دستکش کار اشاره کنیم.

دستکش کار

  • دستکش کار آتش نشانی

دستکش کار آتش نشانی برای آتش نشان ها طراحی شده است و این دستکش ها دارای درجه حرارت بالایی می باشد. در ساخت دستکش کار آتش نشانی از الیاف نسوز استفاده شده است. کار کردن با این دستکش ها بسیار آسان بوده تا بتوان به سرعت در محیط های عملیاتی از آن استفاده کرد.

  • دستکش کار ضد الکتریسیته

دستکش ایمنی ضد الکتریسیته یکی از انواع دستکش ایمنی هایی است که عایق الکتریسیته بوده و برای مشاغل مرتبط با برق و الکتریسیته به کار می رود که استفاده از آن بسیار ضروری است. در زمان خرید دستکش کار باید دقت داشته باشید که با توجه به ولتاژ مورد نظر باید آن را تهیه کنید.

  • دستکش ایمنی در برابر مواد شیمیایی

این نوع از دستکش های کار از لاستیک و پلیمر غیر حلال در اسید ساخته می شود و برای خرید دستکش کار در این نوع باید متناسب با موادی که با آن سر و کار دارید ، آن را انتخاب کنید زیرا دارای انواع مختلفی می باشد. فروش دستکش ایمنی در برابر مواد شیمیایی در دسته بندی محدوده ای از مواد شیمیایی است  و به همین انتخاب نوع مناسب ضروری است.

  • دستکش کار در برابر برش

دستکش کار در برابر برش یکی از انواع دستکش های ایمنی بسیار پر کاربرد است که از زنجیر های ریز پیوسته تشکیل شده است. برای کار هایی که خطر برش دست ها در آن وجود دارد از این دستکش کار استفاده می شود. برای کار در کشتارگاه ها، قصابی و... از این دستکش در نوع مناسب می توان استفاده کرد.

قیمت دستکش ایمنی

قیمت دستکش کار با توجه به برند، کیفیت، نوع، مدل و... متنوع است و اگر به مراکز فروش دستکش کار مراجعه کنید با قیمت های مختلفی روبرو خواهید شد. برای خرید دستکش ایمنی باید کیفیت را مورد توجه قرار دهید زیرا در صورتی که دستکش ایمنی دارای کیفیت مورد قبولی نباشد، نمی تواند کارایی مناسبی را داشته باشد. فروش دستکش ایمنی در برند های مختلفی انجام می گیرد و هر یک از برند های تولید ی دستکش کار و سایر تجهیزات ایمنی دارای کیفی های مختلفی می باشند که پیشنهاد ما خرید دستکش کار در برند های معتبر و شناخته شده است. به دلیل اهمیت دستکش کار به جهت حفاظت نمودن از جان افراد باید دقت کافی در خرید آن داشته باشند.

دستکش کار

فروش دستکش کار به صورت اینترنتی

فروش دستکش ایمنی به صورت اینترنتی موجب شده افراد به فروشگاه های تجهیزات ایمنی دسترسی داشته باشند و بتونند بسیار آسان تر از خرید دستکش ایمنی به صورت حضوری ، خریدشان را انجام دهند. امروزه مراکز فروش تجهیزات ایمنی به صورت اینترنتی فعالیت دارد تا بتوانند پاسخگویی تمامی مشتریانشان باشند و خدمات دهی خود را در سراسر کشور گسترش دهند. بستر اینترنت موجب شده بسیاری از فروشندگان به صورت آنلاین فعالیت داشته باشند که ارائه ی خدمات توسط آن ها راحت تر خواهد بود و از طرفی مشتریان بتوانند فرصت کافی برای امکان مقایسه ی محصولات را داشته باشند. در صورت که بتوانید از تولید کنندگان خریدتان را انجام دهید با بهترین قیمت دستکش کار را تهیه خواهید کرد.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123