امروز چهارشنبه 15 آذر 1402 ساعت 21 : 0 دقیقه
1مجموع 3 خبر

  راهنمای خرید سوسیس پرکن

  فروش انواع برندهای دستگاه سوسیس پرکن در بهترین مراکز با قیمت به صرفه انجام خواهد شد. شما می ‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌ های معتبر، انواع دستگاه‌ های پرکننده سوسیس را سفارش دهید. >> ادامه مطلب

  فروش پنل دوش حمام مدرن و زیبا

  پنل دوش حمام یک دوش ساده نیست و در بازار انواع پنل دوش حمام با تکنولوژی های مختلف به فروش می رسد. انتخاب نوع مناسب از پنل دوش حمام بسیار مهم است و می توانید نوع مناسبی از پنل دوش حمام را با توجه به دکوراسیون سرویس بهداشتی تهیه کنید >> ادامه مطلب

  خرید چرخ گوشت صنعتی

  قیمت چرخ گوشت صنعتی رومیزی را باید از نظر برند تولیدی و کیفیتی که دارد مورد بررسی قرار دهید. فروشگاه تجهیزات با بهترین قیمت انواع چرخ گوشت های رومیزی صنعتی را به مشتریان خود تحویل می دهد. >> ادامه مطلب
1مجموع 3 خبر

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار مهم بوده و باید دقت بالایی را در انتخاب این تجهیزات داشته باشید و در زمان مراجعه به مراکز معتبر فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی انواع لوازم با کیفیت را تهیه کنید زیرا این لوازم به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرد و باید با دوام باشد.

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

از دغدغه‌ های مهم افراد برای ایجاد یک آشپزخانه صنعتی قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد. در خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی قیمت فاکتور مهمی است که افراد به آن دقت بالایی دارند ، با توجه به افزایش قیمت ‌ها در سال های اخیر شاهد بالا رفتن یکباره قیمت انواع تجهیزات از جمله تجهیزات اشپزخانه صنعتی می باشیم. افراد با توجه به بودجه‌ ای که برای یک آشپزخانه در نظر می گیرند، می توانند لوازم را انتخاب کنند. قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر مختلف بوده و نمی توان قیمت دقیقی را برای آن ارائه داد. تجهیزات مورد نیاز برای هر یک از آشپزخانه ها با یکدیگر متفاوت بوده و بر اساس نوع فعالیت می توان تجهیزات خاصی را در نظر گرفت.امروزه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار آسان بوده و افراد نیازی به مراجعه به تک ‌تک فروشگاه ها و پرسیدن قیمت ها ندارند و با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانند به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرد و قیمت تجهیزات اشپزخانه صنعتی را به راحتی دریافت کنند.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

آشپزخانه صنعتی آشپزخانه ای است که اهداف آن با آشپزخانه های معمولی متفاوت می باشد. آشپزخانه های صنعتی یا آشپزخانه تجاری با هدف تولید و پخت غذا در تعداد بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد و احداث آشپزخانه صنعتی به منظور کسب سود و ایجاد کسب و کار بوده و در این آشپزخانه انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست ؟

همان طور که گفته شد در آشپزخانه صنعتی غذا ها در تعداد بالایی به تولید می‌ رسد و جلب رضایت مشتری اهمیت بالایی دارد. از تجهیزات و وسایل برای آشپزخانه ها استفاده می شود تا بتوان انواع غذاها را پخت و آن را ارائه داد.در آشپزخانه صنعتی از انواع تجهیزات استفاده می شود تا بتوان غذا ها را درست کرد و آن را به بهترین شکل ممکن سرو کرد. در ادامه می خواهیم به انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی اشاره کنیم.

انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 • وسایل سرمایشی

از مهمترین لوازم در آشپزخانه های صنعتی، وسایل سرمایشی است که شامل یخچال ها و فریزر های صنعتی می شود.این وسایل بسیار مهم هستند و یکی از بخش های اصلی تجهیزات آشپزخانه صنعتی را تشکیل می‌دهند که برای حفظ و نگهداری مواد اولیه و تازگی آن به کار می رود. کیفیت تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار مهم است بنابراین پیش از توجه به قیمت این تجهیزات باید کیفیت آن را مورد توجه قرار داد.

 • لوازم آماده سازی

 یکی از بخش های مهم در تجهیزات آشپزخانه صنعتی لوازم آماده سازی است که شامل انواع لوازم برای چرخ کردن مواد اولیه، خرد کردن یا نیم پز کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 • تجهیزات پخت و پز

مهمترین بخش تجهیزات آشپزخانه صنعتی را تجهیزات پخت و پز تشکیل می‌ دهد و این تجهیزات شامل انواع لوازمی است که برای پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرد.تجهیزات پخت و پز باید در نوع مناسب مورد استفاده قرار گیرد و این تجهیزات کیفیت بالایی داشته باشند تا علاوه بر دوام و ماندگاری ، بهترین کارایی را برای آشپز ها داشته باشد.

 • وسایل شستشو

یکی از لوازم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی وسایل شستشو است که شامل ابزار شستشو می باشد. با توجه به اینکه در آشپزخانه های صنعتی ، ظروف پس از استفاده کثیف شده و نیاز به تمیز کردن دارد. شستشوی این ظروف با استفاده از وسایل شستشو مانند ظرفشویی انجام می گیرد.

تفاوت آشپزخانه معمولی با آشپزخانه صنعتی

کار در آشپزخانه صنعتی به منظور تهیه غذا ها در حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد اما در آشپزخانه خانگی و معمولی غذا در اندازه اعضای خانواده پخته می شود. یکی از موارد مهم در آشپزخانه صنعتی ، آماده‌ سازی فوری غذا و سرو آن برای مشتری است اما در آشپزخانه خانگی معمولاً آشپزی به صورت فوری انجام نمی‌ گیرد و همچنین در آشپزخانه های خانگی به ظرافت و دقت زیادی نیاز نمی باشد و اگر کیفیت غذاها کمی پایین هم باشد مشکلی ایجاد نخواهد شد اما در آشپزخانه صنعتی به دلیل وجود مشتری های زیاد و سلایق هر یک از آن‌ ها باید کیفیت غذا ها بسیار بالا باشد تا جلب رضایت مشتری انجام می گیرد.

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای خرید تجهیزات اشپزخانه صنعتی یکی از مهم ترین موارد قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. هر یک از لوازم و تجهیزات شامل قیمت های مختلفی می باشند که افراد با توجه به بودجه خود می توانند برای خرید این وسایل تصمیم‌ گیری کنند. مراکز فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی معمولاً برند های مختلفی را مد نظر قرار داده و این تجهیزات را ها را به قیمت های مختلفی ارائه می نماید.اما در زمان خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید به کیفیت این تجهیزات ، دقت زیادی داشته باشید زیرا نیاز است که مکرر از این لوازم استفاده شود و در صورت بی کیفیت بودن این تجهیزات در کوتاه مدت دچار آسیب خواهند شد و می تواند موجب ایجاد هزینه‌ های بسیار بیشتری شود بنابراین پیش از دقت در قیمت فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی به کیفیت از آن توجه داشته باشید و با خرید از فروشندگان این تجهیزات را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 با توجه به اینکه شرکت‌ های تولیدی بسیاری در زمینه تولید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت دارند ، برند های متعددی در بازار موجود است بنابراین توجه به برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار مهم است و این لوازم باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشند، به همین جهت پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید به برند آن توجه کرد و برندی معتبر را مد نظر قرار داد. بنابراین برند تولیدی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می تواند تعیین کننده کیفیت آن باشد و هر یک از برند ها دارای نقاط مثبت و ضعف هستند به همین جهت شناخت برند ها و کسب اطلاعات درمورد آنها می تواند برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار کمک کننده باشد.

 

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123