امروز دوشنبه 1 مرداد 1403 ساعت 12 : 11 دقیقه
1مجموع 5 خبر
1مجموع 5 خبر

ترازو وسیله ای است که به منظور اندازه گیری وزن اجسام مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از ترازو در هر صنعتی لازم بوده و این وسیله از ضروری ترین وسایل در کسب و کار های زیادی است. ترازو ها در تنوع بالایی به تولید می رسند تا بتوانند کارایی لازم را برای مشاغل مختلف داشته باشند. نوع و ظرفیت ترازو ها مختلف بوده و در انواع ترازو عقربه ای، ترازو ترکیبی، ترازو آبی، ترازو دیجیتال و... از نظر نوع تقسیم بندی می شوند. ترازو ها دارای قدمت هزاران ساله است و همچنان این وسیله برای اندازه گیری وزن در انواع جدید به تولید می رسد که دارای امکانات بیشتری می باشد. ترازو های امروزی دارای دقت بالایی هستند و کیفیت بهتری نسبت به ترازو های قدیمی دارند. خرید ترازو توسط مشاغل زیادی انجام می گیرد و افراد باید دقت داشته باشند که به مراکز معتبر فروش ترازو مراجعه کرده و برند های معتبر را برای خریدشان انتخاب کنند زیرا برند های شناخته شده شاید قیمت ترازو بالاتری داشته باشد اما از نظر کیفیت مطمئن خواهد بود.

ترازو

انواع ترازو

ترازو ها از جهات مختلفی دسته بندی می شوند زیرا انواع مختلف ترازو به تولید می رس که دارای قابلیت های مختلفی می باشند. در ادامه می خواهیم انواع ترازو را از نظر نوع استفاده نام ببریم:

  • ترازو فروشگاهی

ترازو فروشگاهی یکی از پر فروش ترین ترازو ها است که این ترازو ها از نوع دیجیتال هستند و خرید آن برای کسب و کار های مختلف انجام می گیرد. خرید و فروش ترازو برای مشاغل مواد غذایی ، فروشگاه ها، خرده فروشی ها و.. انجام می گیرد. این نوع ترازو ها در ظرفیت های مختلف با توجه به نوع استفاده در حدود 30 تا 70 کیلوگرم می باشند. ترازو فروشگاهی در انواع ترازو بارکدزن، ترازو با علمک، ترازو فروشگاهی بدون علمک ، ترازو فروشگاهی پرینتر دار و... می باشد که متقاضیان خرید ترازو با توجه به استفاده ای که دارند ، خرید ترازو فروشگاهی را انجام می دهند. قیمت ترازو با توجه به ظرفیت و امکانات آن در نظر گرفته می شود.

  • ترازو صنعتی

یکی از انواع ترازو ها ، ترازو صنعتی است. ترازوی صنعتی دارای ساختار متفاوت از ترازو های فروشگاهی است. تفاوت این ترازو ها از نظر بدنه شامل مقاوم تر بودن بدنه ی ترازوی صنعتی می باشد زیرا این نوع ترازو در محیط های خشن مورد استفاده قرار گرفته و باید مقاومت لازم را داشته باشد. این نوع ترازو ها باید مقاوم در برابر رطوبت ، گرد و غبار و فشار باشند. یکی از انواع نمونه های پر فروش ترازو صنعتی ، ترازوی قطعه شمار است که این ترازو علاوه بر انجام عملیات توزین ، می تواند تعداد کالا ها را مشخص نماید. قیمت ترازو صنعتی با توجه به ظرفیت توزین و قابلیت های آن تعیین می گردد.

ترازو

  • ترازو خانگی

یکی از انواع ترازو ها ترازو خانگی است که فروش ترازو نیز بسیار پر رونق بوده و افراد زیادی برای منازل خود خرید ترازو را انجام می دهند. قیمت ترازو بسیار مناسب بوده و این وسیله برای توزین افراد به کار می رود. نام های دیگر ترازو خانگی، ترازو زیرپایی و ترازو نفرکش می باشد. در بسیاری از خانه ها و داروخانه ها ان ترازو به چشم می خورد.

  • ترازو آشپزخانه

ترازو آشپزخانه یکی دیگر از انواع ترازو های مورد استفاده در خانه ها و آشپزخانه ها می باشد. از این نوع ترازو به منظور وزن کردن مواد غذایی برای آشپزی استفاده می شود. انواع مواد غذایی مانند مرغ، ماهی، حبوبات و... را به راحتی می توان با استفاده از این نوع ترازو وزن کرد.

  • ترازو آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی از دقیق ترین و حساس ترین ترازو ها می باشد. این ترازو برای توزین مواد کم وزن مورد استفاده قرار می گیرد و به جهت ترکیب انواع مواد آزمایشگاهی ، این ترازو دقت بسیار زیادی دارد تا اشتباهی صورت نگیرد. از این ترازو علاوه بر آزمایشگاه ها در عطاری، طلاسازی، داروسازی و.. از آن استفاده می شود. فروش ترازو آزمایشگاهی در دقت ها مختلف انجام می گیرد بنابراین قیمت ترازو در این نوع مختلف می باشد.

  • ترازو پزشکی

یکی از انواع ترازو ها ، ترازو پزشکی است که خرید ترازو پزشکی برای مطب پزشکان، درمانگاه ها، بیمارستان ها و.. انجام می گیرد. این ترازو برای وزن کردن افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این تراوز ها به منظور کنترل سلامتی در مراکز درمانی استفاده می شود و میزان آب بدن، توده چربی و توده عضلانی و... با استفاده از آن اندازه گیری می شود.

فروش ترازو با قیمت ارزان

قیمت ترازو یکی از مواردی است که افراد در خرید ترازو به آن اهمیت می دهند. در واقع قیمت ترازو با توجه به کیفیت، برند، امکانات، ظرفیت و... در نظر گرفته می شود و افراد برای خرید ترازوی مورد نظرشان باید اطلاعات لازم را داشته باشند زیرا ترازو ها در تنوع بالایی هستند و در نمونه های فروشگاهی و صنعتی که بسیار پر کاربرد هستند دارای نمونه های بارکدزن، پرینتر دار، قابلیت اتصال به کارت خوان و... می باشند.

ترازو

خرید ترازو با بهترین کیفیت

ترازو ها از لوازم بسیار پر کاربرد و پر فروش هستند که در بسیاری از مشاغل از آن استفاده می شود و فروشندگان زیادی در زمینه ی فروش ترازو فعالیت دارند و متناسب با نیاز بازار انواع ترازو ها را عرضه می نمایند. خرید ترازو از نمایندگی موجب می شود که شما با کمترین قیمت ترازو را تهیه نمایید. همچنین برخی از افراد ترازو را در نوع دست دوم نیز تهیه می کنند که به دلیل استفاده ی طولانی مدت از ترازو ها پیشنهاد می شود که تراوزی نو تهیه شود تا بتواند ماندگاری لازم را داشته باشد. برند های زیادی تولید ترازو را انجام می دهند و برخی از برند ها مانند پند، محک، صدر و... معتبر و شناخته شده هستند و محصولاتشان از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد. فروش ترازو امروزه از طریق سایت های اینترنتی انجام گرفته و خریداران این وسیله می توانند مقایسه های لازم را برای ترازو انجام داده و انواع ترازو با قابلیت های مختلف را مشاهده کرده و درباره ی آن ها مشاوره دریافت کنند و بدون محدودیت زمان و فضا می توانند خرید ترازو را انجام دهند.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123