امروز دوشنبه 1 مرداد 1403 ساعت 11 : 49 دقیقه
1مجموع 2 خبر

    خرید باسکول محک

    امروزه مدل های زیادی از باسکول محک فروشگاهی را در بازار مشاهده می کنید. با مشاهده هر یک از اندازه های متنوع باسکول فروشگاهی محک می توانید یکی از بهترین نمونه ها را که بیشتر نیاز دارید بخرید. >> ادامه مطلب

    باسکول پند و انواع آن

    از مشخصه‌های باسکول پند می‌توان به استفاده از بالاترین استاندارد‌های جهانی، نوآوری و کیفیت اشاره کرد که همین ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در طول مدت فعالیت شرکت پند توانسته اعتماد و رضایت مردم را به خود جلب کند. >> ادامه مطلب
1مجموع 2 خبر

باسکول یک ترازوی بزرگ است که برای توزین مواد سنگین و کالا های بزرگ از آن استفاده می شود. در گذشته باسکول ها در نوع قپونی بودند اما امروزه با پیشرفت در ساخت باسکول ها ، انواع باسکول دیجیتال به تولید رسیده است که می توان از آن بسیار ساده تر استفاده نمود. باسکول ها علاوه بر ابعاد بزرگتر از ترازو ها ، از نظر استحکام بدنه و اجزا نیز مقاوم تر از ترازو ها هستند. برای خرید باسکول باید در ابتدا مشخص کنید که چه استفاده ای را از این وسیله خواهید داشت و سپس با مراجعه به مراکز فروش باسکول، خریدتان را به صورت اینترنتی و حضوری انجام دهید. باسکول ها همانند ترازو ها در انواع دیجیتالی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و دارای قابلیت های مختلف از جمله قابلیت قطعه شمار، اتصال به کامپیوتر،اتصال به پرینتر و... می باشند بنابراین هر یک از این امکانات در نظر گرفته شده بر قیمت باسکول موثر خواهد بود و در صورتی که بخواهید یک باسکول پیشرفته را تهیه کنید باید بودجه ای مناسب را در نظر بگیرید.

باسکول

بدنه باسکول

بدنه باسکول باید از مواد اولیه ی بسیار مرغوبی ساخته شود تا در مقابل توزین مواد سنگین بتواند مقاومت کافی را داشته باشد. پایه های توزین و کفی ترازو و سایر بخش ها دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر ضربه نیز استحکام کافی دارد. نکته ای که در استفاده از ترازو باسکول ها باید به آن توجه داشت باشید تا دستگاه شما دوام و ماندگری خوبی داشته باشد، توزین مواد تا میزان ظرفیت دستگاه است .

سیستم باسکول

باسکول متشکل از بدنه و نمایشگر و لودسل و سایر قسمت ها است. زمانی که کالا بر روی کفی ترازو و باسکول قرار می گیرد، اطلاعات توزین به نمایشگر باسکول منتقل شده و باسکول برای انواع کالا های بزرگ و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه انواع باسکول های دیجیتال موجب توزین بسیار ساده شده اند. فروش باسکول با توجه به امکانات باسکول با قیمت های مختلف انجام می گیرد. قیمت باسکول ها با امکانات بیشتر، بالات خواهد بود. همچنین ظرفیت بالاتر موجب بالاتر بودن قیمت باسکول می شود.

انواع باسکول از نظر کارکرد

باسکول ها شامل دسته بندی های مختلف می باشند که نوع کارکرد یکی از این دسته بندی ها می باشد که شامل باسکول فروشگاهی ، باسکول صنعتی، باسکول بیمارستانی ، باسکول آویز، باسکول جاده ای، باسکول قپان ، دامکش، باسکول پالت، باشگاهی، باسکول قپان و... می شود . هر یک از این دسته بندی ها نیز شامل انواع متنوعی از باسکول می باشند. در هر یک از کسب و کار ها از باسکول ها در انواع مختلف استفاده می شود به همین دلیل شاهد تولید انواع باسکول با امکانات مختلف هستیم. باسکول صنعتی و فروشگاهی معمولا در نوع ضد آب به تولید می رسند تا کارایی مناسبی را داشته باشند. باسکول هایی که در باشگاه ها به کار می رود به منظور توزین ورزشکاران می باشد. در بخش صنعتی نیز باسکول ها دارای چاپگر هستند تا اطلاعات مورد نظر را ثبت نمایند. یکی از انواع باسکول های صنعتی ، باسکول صنعتی دیجیتال است که قابلیت حمل داشته و قابلیت نصب به شکل عمودی را دارد.

باسکول

باسکول های آویز چاپگر نداشته و از نظر ظرفیت و دقت شبیه به سایر باسکول ها می باشند. باسکول های دیجیتال امروزه در ظرفیت های بالا در حدود 10 تن نیز به تولید می رسند تا پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشند. باسکول جاده ای یکی از انواع باسکول های بزرگ می باشد که خرید باسکول در این نوع در ظرفیت های مختلف انجام می گیرد و این باسکول ها مجهز به اتاق فرمان هستند که فاصله ی زیادی با باسکول داشته باشند. باسکول قپان از دیگر انواع باسکول ها است که در بخش کشاورزی و دامپروری از آن استفاده می شود.

خرید باسکول مناسب

برای این که بتوانید باسکولی مناسب را خریداری کنید باید اطلاعات لازم را درباره ی باسکول ها به دست آورید و انواع برند های معتبر را بشناسید تا در نتیجه بتوانید باسکول مناسبی را تهیه کنید. قیمت باسکول ها با توجه به نوع آن ها مختلف می باشد و در صورتی که به مراکز فروش باسکول مراجعه کنید ، با تنوع بالایی از باسکول ها روبرو می شوید. برای خرید باسکول بهتر است از فرد آگاهی در این زمینه کمک بگیرید. انواع برند های داخلی و خارجی ترازو در بازار وجود دارد و برای خرید بهتر است حتما برند های معتبر را در نظر بگیرید زیرا باسکول وسیله ای است که به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که کیفیت خوب نداشته باشد به سرعت آسیب خواهد دید. با توجه به این که باسکول ها با امکانات مختلف به تولید رسیده اند باید در انتخاب آن دقت داشته باشید. به طور مثال می توانید باسکول ها در انواع پرینتر دار تهیه کنید و یا از انواع باسکول قطعه شمار بهره ببرید. در هر صورت شناخت انواع باسکول ها می تواند بسیار کمک کننده باشد. یکی از موارد مهم در خرید باسکول توجه به ظرفیت آن است و اگر می خواهید برای توزین کالا ها سنگین از باسکول استفاده کنید باید در ظرفیت های بیشتر آن را تهیه نمایید. فروشندگان معتبر می توانند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند تا تصیم گیری بهتری را انجام دهید.

باسکول

قیمت باسکول

در مورد قیمت باسکول باید بگوییم که با توجه به تنوع بالای این وسیله ، قیمت ها بسیار مختلف می باشد و با توجه به برند، کیفیت، امکانات، ظرفیت و.. قیمت باسکول تعیین می شود. برای این که بتوانید از قیمت باسکول مطلع شوید ، به سایت های فروشگاهی مراجعه کنید و مقایسه های لازم را انجام دهید البته این را به خاطر داشت باشید که برای خرید باسکول ، حتما از فروشندگان معتبر اقدام کنید تا بتوانید باسکول های اصل و با کیفیتی را تهیه کنید. مراکز فروش باسکول ، انواع مختلف باسکول ها را به فروش می رسانند. استفاده از باسکول ها در صنایع مختلف انجام گرفته و امروزه شاهد روی کار آمدن نمونه های پیشرفته ی باسکول می باشیم. در صورت تمایل به خرید اینترنتی ، به فروشندگان با سابقه مراجعه کرده و خریدتان را با اطمینان انجام دهید.

 

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123