امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 ساعت 22 : 34 دقیقه
1مجموع 3 خبر

  شرایط فروش اقساطی سایپا

  فروش اقساطی سایپا با شرایط بسیار مناسب از طریق مجموعه هونامیک تجارت ارائه می‌ شود. این مجموعه معتبر دارای سال‌ ها سابقه در حوزه فروش اقساطی سایپا است و می ‌تواند بهترین شرایط را به مشتریان ارائه کند. >> ادامه مطلب

  لاستیک کومهو اورجینال

  افراد برای خرید لاستیک کومهو می توانند با مراجعه به سایت چرخ و یدک نسبت به خرید لاستیک کومهو در نوع مورد نظر اقدام نمایند >> ادامه مطلب

  لاستیک دانلوپ و انواع آن

  فروشگاه چرخ و یدک یک مرکز فروش لاستیک دانلوپ قدیمی و معتبر است که مشتریان دائمی بسیار زیادی دارد و فروش لاستیک دانلوپ و انواع لاستیک های خارجی و داخلی را بدون واسطه ارائه می کند. >> ادامه مطلب
1مجموع 3 خبر

لاستیک خودرو از قطعات مهم در خودرو ها است که آخرین بخش حرکتی را تشکیل می دهد. به واسط ی لاستیک است که خودرو قادر به حرکت می باشد. لاستیک به منظور حفظ و کنترل ضربات وارده به بدنه و متحرک ساختن خودرو به کار گرفته می شود. تایر خودرو بخشی از شاسی خودرو بود که دور تا دور چرخ را احاطه می کند. تایر از رینگ خودرو محافظت نموده و باعث حرکت نرم خودرو می شود. این قطعه تاثیرات زیادی بر امنیت خودرو دارد و باید در زمان خرید لاستیک، به موارد زیادی توجه داشته باشید. زمانی که به مراکز فروش لاستیک مراجعه می کنید باید به مشخصات تایر ها توجه داشته باشید. در واقع تایر ها در انواع مختلف و متناسب با خودرو های مختلف ساخته شده اند. برای خرید خورو باید متناسب با مدل خودرو آن را تهیه کنیم همچنین مشخصات دیگری برای تایر ها در نظر گرفته می شود که با شناخت و توجه به این مشخصات می توان در جهت خرید لاستیک اقدام نمود. قیمت لاستیک ها با توجه به کیفیت ، برند تولیدی، مشخصات، نوع و... در نظر گرفته می شود.

لاستیک

لاستیک خودرو متشکل از دوده، کائوچو، نخ و سیم و... می باشند. این قطعه دارای انعطاف بسیار بالایی بوده و حرکت خودرو با استفاده از آن بسیار نرم خواهد بود. به طور کلی در انتخاب و خرید لاستیک باید به موارد مهمی دقت داشته باشید. چسبندگی بالا، انعطاف مناسب، مقاومت بالا، فرمان پذیری خوب از ویژگی های یک تایر با کیفیت می باشد. در صورتی که خرید لاستیک را در نوع با کیفیت انجام دهید نیازی به تعویض های چندین باره ندارید و می توانید از تایر مدت زمان بیشتری استفاده کنید.

قیمت لاستیک

همان طور که گفتیم تایر ها در انواع مختلفی به تولید می رسند و کمپانی های تولید تایر نیز برای تولید محصولاتشان از مواد اولیه ی مختلفی بهره می برند. به همین دلیل اگر به بازار برای خرید لاستیک مراجعه کنید با برند های مختلفی روبرو می شوید که شاید انتخاب برند برای شما دشوار باشد. برند های معتبر جهانی همواره توصیه می شود زیرا این برند ها بسیار مطمئن بوده و کیفیت آن ها به افراد ثابت شده است.برای خرید لاستیک باید به مراکز معتبر مراجعه کنید تا بتوانید لاستیک ها را در نمونه ی اصلی تهیه کنید. کمپانی های معتبر لاستیک های با کیفیتی را به تولید می رسانند و افراد با خرید این تایر ها تا مدت ها به تعویض تایر نیازی نخواهند داشت. فروش لاستیک در فروشگاه ها در انواع مختلفی انجام گرفته و در صورتی که می خواهید لاستیک اصل را تهیه کنید باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. قیمت لاستیک در فروشگاه هایی که بدون واسطه تایر ها را ارائه می کنند بسیار مناسب تر خواهد بود.

لاستیک

فروش لاستیک

فروش لاستیک در فروشگاه ها شامل تنوع بالایی می شود تا فروشندگان پاسخگوی نیاز بازار باشند به همین جهت می توانید با توجه به خودروی خود و بررسی مشخصات تایر ها اقدام به خرید لاستیک نمایید. فروش لاستیک به صورت اینترنتی شرایطی را ایجاد کرده تا افراد بتوانند خرید لاستیک را صورت راحت تر انجام دهند. فروش اینترنتی لاستیک توسط فروشندگان زیادی انجام می گیرد و امروزه فروشگاه های زیادی به صورت آنلاین محصمولاتشان را ارائه می نمایند تا مشتریانشان از سراسر کشور بتوانند خرید خودرو را انجام دهند. در خرید لاستیک به صورت اینترنتی امکان مقایسه ی قیمت لاستیک وجود دارد.

ویژگی لاستیک با کیفیت

 • یک لاستیک باکیفیت لاستیمکی است که دارای چسبندگی مناسبی با زمین باشد تا بتوان به راحتی آن را کنترل کرد و فرمان پذیری خوبی را داشته باشد.
 • یک لاستیک مرغوب لاستیکی است که دارای کمترین میزان استهلاک باشد زیرا همان طور که می دانیم استهلاک موجب بالا رفتن هزینه ها می شود. بنابراین در این صورت تایر نیاز کمتری به نگهداری خواهد داشت.
 • در ساخت لاستیک با کیفیت و مرغوب از مواد اولیه ی بسیار با کیفیت استفاده شده است و موجب می شود که طول عمر بالاتری داشته باشد.
 • یک لاستیک با کیفیت سر و صدای کمی دارد و آرامش برای سرنشینان ایجاد خواهد شد.

مشخصات تایر های با کیفیت

در تولید تایر های با کیفیت از مواد اولیه ی مرغوب استفاده شده است و این تایر ها دارای طراحی ویژه ای هستند و کمپانی های بزرگ که تایر های با کیفیتی را به تولید می رسانند، در آزمایشگاه های مخصوص ، انواع تست کیفیت و مقاومت بر روی این لاستیک ها اعمال شده است و این شرکت های معتبر در جهت ساخت محصولاتشان از فناوری روز دنیا بهره می برند. تایر های با کیفیت دارای فرمان پذیری بسیار خوبی هستند به طوری که ترمزگیری و شتاب گیری بسیار خوبی دارند و موجب ایمنی در خودرو می شود. تایر های برند معتبر دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر ضربات وارده مقاومت بسیار خوبی دارند، البته لاستیک در برند ها ی معتبر مقداری بالاتر می باشد که با توجه به مشخصات خوبی که دارند توجیه پذیر می باشد.

انواع لاستیک

لاستیک ها در انواع مختلفی به تولید می رسند که در زمان خرید لاستیک باید به انواع آن دقت داشته باشیبم و نوع مناسب با استفاده ای که داریم لاستیک را انتخاب کنیم. لاستیک ها در انواع تابستانه، زمستانه و چهارفصل به تولید می رسند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

لاستیک

 • لاستیک تابستانه

لاستیک تابستانه برای فصل های گرم سال مناسب بوده و برای مناطقی که معمولا هوا در آن جا در بسیاری از فصول گرم است ، گزینه ی خوبی می باشد.

 • لاستیک زمستانه

لاستیک زمستانه برای مناطق سرد و برای فصل های سرد سال مور ساتفاده قرار می گیرد. این لاستیک ها طوری طراحی شده اند که در برابر سرما مقاومت بالایی داشته باشند و آسیب نبینند البته برای فصول گرم سال باید آن را با لاستیک تابستانه تعویض نمایید.

 • لاستیک چهارفصل

برای مناطقی که چهارفصل هستند مانند کشورمان ، لاستیک چهارفصل بهترین گزینه خواهد بود و می توان از آن برای تمام فصل های سال استفاده کرد.

بنابراین برای خرید لاستیک علاوه بر مشخصات فنی باید به نوع کاربری آن دقت داشته باشید و با مراجعه به مراکز معتبر و باسابقه ی فروش لاستیک، انواع تایر های با کیفیت را خریداری کنید.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123