امروز دوشنبه 15 خرداد 1402 ساعت 0 : 18 دقیقه
1مجموع 2 خبر

  لوازم یدکی بلدوزر کوماتسو

  مرکز پارت یدک راهسازی از مراکز عرضه کننده ی لوازم یدکی بلدوزر کوماتسو و سایر برند ها می باشد. این مجموعه فروش قطعات بلدوزر کوماتسو را به صورت اینترنتی ارائه می نماید >> ادامه مطلب

  لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو

  مجموعه پارت یدک راهسازی یکی از مراکز عرضه کننده ی قطعات بیل مکانیکی کوماتسو است که انواع قطعات و لوازم ماشین آلات سنگین را ارائه می کند. در صورت نیاز به خرید لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو می توانید به سایت مراجعه کنید. >> ادامه مطلب
1مجموع 2 خبر

ماشین آلات راهسازی شامل انواع ماشین آلاتی می باشند که به منظور انجام امور عمرانی و ساختمان سازی و راهسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انتخاب نوع ماشین آلات راه سازی بر اساس استفاده ای که از آن دارید و همچنین بودجه‌ای که در اختیار دارید، انجام می گیرد.با استفاده از انواع ماشین آلات راهسازی می‌ توان روند ساخت و ساز و تعمیرات جاده‌ ای را سرعت بخشید و آن را به صورت آسان تر انجام داد. هر یک از ماشین آلات راهسازی و سنگین به منظور برخی از فعالیت ها مورد استفاده قرار می گیرد و همین موجب شده که انواع ماشین آلات راهسازی با کارکرد های مختلف به تولید برسد.تجهیزاتی که برای کار در بخش صنایع سنگین کاربرد دارند را ماشین آلات راهسازی می گویند و این ماشین آلات شامل انواع ماشین هایی است که برای ساخت و ساز های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید قطعات ماشین آلات راهسازی به سایت های اینترنتی معتبر و مجاز و با سابقه مراجعه کنید.

ماشین آلات راهسازی

انواع ماشین آلات راهسازی

 ماشین آلات راهسازی دارای تنوع زیادی هستند و با توجه به پروژه مورد نظر انتخاب می شوند. انواع ماشین آلات از جمله بیل مکانیکی ، بلدوزر ،لودر ،غلطک ،گریدر ، ترنجر، کامیون و غیره از انواع ماشین آلات راهسازی می باشد. به منظور خرید ماشین آلات راهسازی باید با توجه به فعالیتی که دارید این ماشین ‌آلات را تهیه نمایید. فروش ماشین آلات راهسازی توسط شعب نمایندگی های فروش کمپانی هایی همچون هپکو ،هیوندای ،ولوو ، کاترپیلار و غیره انجام می گیرد.

 • بیل مکانیکی

 بیل مکانیکی از انواع ماشین آلات راهسازی است که بسیار پرکاربرد بوده و هدف از استفاده از این ماشین آلات ، حفاری می باشد همچنین بسیاری از کارهای دیگر مانند حمل اجسام سنگین ،شکستن سنگ ها، تخریب زمین ،لایروبی رودخانه و غیره با استفاده از این ماشین انجام می گیرد.این ماشین دارای بازوی بلند می باشد که در کنار کابین آن قرار گرفته است همچنین در انتهای بازو، قطعه ای به نام باکت در نظر گرفته شده که برای حفاری مورد استفاده قرار می گیرد. قطعات بیل مکانیکی مقاومت بسیار زیادی دارند و در صورتی که در نوع اصلی باشند ، ماندگاری بالایی هم خواهند داشت.

 • بلدوزر

بلدوزر ها از انواع دیگر ماشین آلات راهسازی می باشند که  به عنوان تجهیزات خاکبرداری مورد توجه قرار گرفته‌اند. با استفاده از بلدوزر می توان لایه های خاک را کنار زد و به عمق زمین رسید. بلدوزر ها دارای تیغه های هستند که در بخش جلویی این ماشین ‌آلات قرار می ‌گیرد و می‌تواند مصالح و خاک زیادی را جابجا کند. این ماشین آلات راه سازی می تواند لایه برداری خاک را انجام دهد و حمل خاک به مکان دیگر را نیز با استفاده از این ماشین میتوان به راحتی انجام داد.قطعات بلدوزر یا لوازم یدکی بلدوزر در فروشگاه ها عرضه می شود و شما با توجه به برند مورد نظر می توانید خرید قطعات بلدوزر را انجام دهید.

ماشین آلات راهسازی

 • اسکرپر

اسکرپر یکی از ماشین آلات راهسازی است که به عنوان تجهیزات جابجایی شناخته می شود از این ماشین برای مسطح کردن خاک می توان بهره برد. بخش جلویی اسکرپر تراکتور چرخ دار بوده و در قسمت عقبی این ماشین تیغه افقی و قیف جمع آوری خاک و تصمیم نقاله وجود دارد.

 • لودر

 یکی از ماشین آلات راهسازی که بسیار پرمصرف است، لودر نام دارد که برای بارگیری خاک و حمل آن به کامیون ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. با استفاده از لودر ها می توان کندن گودال و حفاری را انجام داد. با توجه به اینکه لودر ها دارای سطل بزرگی در قسمت جلوی هستند و بازوی متحرک دارند ،می توانند حجم زیادی از خاک را به محل دیگر انتقال دهند. لودرها در انواع لودر چرخ زنجیری و لودر چرخ لاستیکی می باشند که لودر چرخ زنجیری برای محیط های ناهموار مناسب بوده و لودر چرخ لاستیکی برای محیط های هموار استفاده میشود.

خرید ماشین آلات راهسازی

خرید ماشین آلات راهسازی را معمولاً سازمانی انجام می دهد که تأمین بودجه را برعهده دارند و ماشین آلات راهسازی شامل انواع مختلفی هستند که قیمت‌های بالایی دارند و معمولاً برای هر پروژه ساختمانی از چندین ماشین آلات راه سازی استفاده می شود. خرید ماشین آلات راهسازی به موارد زیادی از جمله میزان بودجه، نوع پروژه، کارهای مورد انتظار، محل جغرافیایی و غیره ارتباط دارد. فروش ماشین آلات راهسازی توسط نمایندگی های فروش کمپانی های تولید ماشین آلات انجام می گیرد. این ماشین آلات در نمونه های داخلی و خارجی به فروش می رسد و همچنین قطعات ماشین آلات راهسازی نیز به صورت جداگانه در فروشگاه ها به فروش میرسند. برای خرید ماشین آلات راهسازی به جز هزینه و کارایی باید به نتیجه نیز دقت داشت و با بررسی تمامی این موارد انتخاب ماشین آلات سنگین را انجام داد. همچنین برای استفاده از این ماشین آلات بسیار مهم است که تردد مردم را در نظر گرفت.

فروش اینترنتی ماشین آلات راهسازی

 برای خرید ماشین آلات راهسازی می توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام نمایید که در این روش به راحتی به مراکز دسترسی دارید زیرا همانطور که میدانید مراکز فروش ماشین آلات راهسازی بسیار محدود هستند و به همین جهت دسترسی به این فروشگاه ها در برخی موارد سخت ممکن میباشد اما از طریق اینترنت می توانید به راحتی به فروشگاه مورد نظر مراجعه کرده و خریدتان را به صورت آنلاین انجام دهید.

ماشین آلات راهسازی

خرید قطعات ماشین آلات راهسازی

قطعات ماشین آلات راهسازی همواره مورد استفاده در این ماشین آلات قرار می گیرد زیرا هر یک از این ماشین آلات راهسازی با توجه به اصطکاکی که دارند در گذر زمان دچار فرسودگی و آسیب خواهند شد و نیاز به خرید قطعات راهسازی پیدا خواهیم کرد و به همین جهت فروشندگان زیادی در این عرصه فعالیت دارند و قطعات راهسازی را به دست مصرف کنندگان می رسانند. بسیاری از لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی در نمونه های خارجی هستند که توسط تامین کنندگان به کشور ما وارد می شوند. برای خرید قطعات ماشین آلات راهسازی بسیار مهم است که به مراکز معتبر مراجعه کنید زیرا قطعات تقلبی زیادی در بازار یافت می شود و در صورتی که نتوانید قطعات اصلی را از تقلبی تشخیص دهید به دام کلاهبرداران می‌افتید.

بنر های صفحه اصلیبنر های صفحه اصلی2بنر های صفحه اصلی3بنر های صفحه اصلی4بنر های صفحه اصلی5بنر های صفحه اصلی6123